1.1. წინამდებარე წესები და პირობები (შემდგომში — „პირობები") არეგულირებს ურთიერთობას შ.პ.ს „ეი აი მართვა" (ს/კ: 420018821, შემდგომში — „კომპანია") და პლატფორმა aimartva.ge-ს (შემდგომში — „პლატფორმა") მომხმარებლებს (შემდგომში — „მომხმარებელი") შორის.
1.2. პლატფორმაზე რეგისტრაციით, მომხმარებელი ადასტურებს, რომ სრულად გაეცნო და ეთანხმება წინამდებარე პირობებს.
1.3. კომპანია იტოვებს უფლებას ნებისმიერ დროს შეცვალოს ეს პირობები. ცვლილებები ძალაში შედის პლატფორმაზე გამოქვეყნებისთანავე.
2.1. AImartva არის ხელოვნური ინტელექტის (AI) ბაზირებული პლატფორმა, რომელიც მომხმარებელს სთავაზობს:
პლატფორმა არ იძლევა გარანტიას გამოცდის წარმატებით ჩაბარებაზე. AI მასწავლებლის რეკომენდაციები ატარებს მხოლოდ საინფორმაციო-სასწავლო ხასიათს და არ წარმოადგენს ოფიციალურ საგანმანათლებლო დოკუმენტს.
3.1. პლატფორმით სარგებლობისთვის სავალდებულოა რეგისტრაცია.
3.2. მომხმარებელი ვალდებულია მიაწოდოს ზუსტი და უტყუარი ინფორმაცია.
3.3. მომხმარებელი პასუხისმგებელია თავისი ანგარიშის უსაფრთხოებაზე და ვალდებულია:
3.4. კომპანია უფლებამოსილია შეაჩეროს ან წაშალოს ანგარიში პირობების დარღვევის შემთხვევაში.
4.1. პლატფორმა გთავაზობთ შემდეგ სატარიფო გეგმებს:
4.2. გადახდა ხორციელდება საქართველოს ბანკის (BOG) iPay სისტემის მეშვეობით.
4.3. ბარათის მონაცემები (ნომერი, ვადა, CVV) არ ინახება პლატფორმის სერვერებზე — ისინი მუშავდება ექსკლუზიურად BOG-ის უსაფრთხო ინფრასტრუქტურაში.
4.4. კომპანია უფლებამოსილია ცვლილება შეიტანოს ტარიფებში, რის შესახებაც მომხმარებელი წინასწარ ეცნობება ელ-ფოსტით.
5.1. ფასიანი გამოწერა ავტომატურად განახლდება ყოველი საანგარიშო პერიოდის (1 თვე) ბოლოს.
5.2. მომხმარებელს შეუძლია გამოწერის გაუქმება ნებისმიერ დროს თავისი პროფილის გვერდიდან.
5.3. გაუქმების შემთხვევაში, ფასიანი პაკეტი მოქმედებს მიმდინარე საანგარიშო პერიოდის ბოლომდე.
5.4. მიმდინარე პერიოდისთვის გადახდილი თანხა არ ბრუნდება გაუქმების შემთხვევაში.
6.1. თანხის დაბრუნება შესაძლებელია მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ პლატფორმის ტექნიკური ხარვეზი ხელს უშლიდა მომსახურებით სარგებლობას.
6.2. თანხის დაბრუნების მოთხოვნა უნდა გაიგზავნოს ელ-ფოსტაზე: info@aimartva.ge
6.3. თანხის დაბრუნება ხორციელდება იმავე საბანკო ბარათზე, საიდანაც მოხდა გადახდა, 5-10 სამუშაო დღის ვადაში.
7.1. პლატფორმაზე განთავსებული ყველა მასალა — ტექსტები, გრაფიკა, დიზაინი, ლოგო, AI ალგორითმები, საგამოცდო ბილეთები და პროგრამული უზრუნველყოფა — წარმოადგენს შ.პ.ს „ეი აი მართვა"-ს ინტელექტუალურ საკუთრებას.
7.2. აკრძალულია:
8.1. პლატფორმა მოწოდებულია „როგორც არის" (as is) პრინციპით.
8.2. კომპანია არ არის პასუხისმგებელი:
8.3. კომპანიის ჯამური პასუხისმგებლობა არ აღემატება მომხმარებლის მიერ ბოლო 3 თვის განმავლობაში გადახდილ თანხას.
9.1. მომხმარებელი ვალდებულია:
10.1. კომპანია უფლებამოსილია დაუყოვნებლივ შეაჩეროს ან შეწყვიტოს მომხმარებლის ანგარიში შემდეგ შემთხვევებში:
10.2. მომხმარებელს უფლება აქვს ნებისმიერ დროს მოითხოვოს ანგარიშის წაშლა.
11.1. წინამდებარე პირობები რეგულირდება საქართველოს მოქმედი კანონმდებლობით.
11.2. დავის წარმოშობის შემთხვევაში, მხარეები შეეცდებიან მის მოგვარებას მოლაპარაკების გზით.
11.3. მოლაპარაკებით მოუგვარებელი დავა განიხილება საქართველოს კომპეტენტური სასამართლოს მიერ.
12.1. კომპანია თავისუფლდება პასუხისმგებლობისგან, თუ ვალდებულების შეუსრულებლობა გამოწვეულია დაუძლეველი ძალის გარემოებებით (ფორსმაჟორი), მათ შორის: სტიქიური უბედურებები, ომი, სამთავრობო შეზღუდვები, ინტერნეტის გათიშვა.
პლატფორმის გამოყენებით თქვენ ადასტურებთ, რომ სრულად გაეცანით ამ წესებსა და პირობებს, გესმით მათი შინაარსი და ეთანხმებით მათ.